ورود کریستیانو رونالدو به بازارNFT

ورود کریستیانو رونالدو به بازار NFT ها در آستانه جام جهانی 2022

دسته بندی : اخبار 26 آبان 1401

مقدمه

صنعت NFT که یکی از اجزای مهم و نسبتا جدید بازار ارز دیجیتال به شمار می رود، روز به روز تقاضای بیشتری پیدا می‌کند. افراد مطرح بسیار زیادی در طول ماه های اخیر وارد بازار توکن های غیرمثلی یا همان NFT ها شدند.
در این مقاله هم خبر دیگری درباره افزایش استقبال از NFT می خوانید که این بار مربوط به کریستیانو رونالدو می باشد. رونالدو که ستاره بی بدیل دنیای فوتبال و ورزش است، با همراهی صرافی بایننس (Binance) به صنعت NFT وارد شد.

همکاری رونالدو و بایننس برای ساختن NFT های نمادین تاریخ ورزش

کریستیانو رونالدو، یکی از موفق‌ترین بازیکنان فوتبال تمام ادوار تاریخ این ورزش، نخستین مجموعه NFT خود را تحت عنوان CAR7 NFT در 18 نوامبر (27 آبان ماه ) عرضه خواهد کرد.
کلکسیون‌ دیجیتالی این ستاره‌ی پرتغالی فوتبال جهان به طور انحصاری در بازار NFT بایننس در دسترس مشتاقان و هواداران وی خواهد بود.

این راه‌اندازی توسط یک کمپین بازاریابی جهانی با حضور رونالدو پشتیبانی می‌شود و هدف آن معرفی Web3 از طریق دنیای NFT ها، درست قبل از جام جهانی فیفا 2022 در قطر است که از 20 نوامبر آغاز می‌شود.

هی یی، یکی از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی، گفت: بایننس معتقد است که متاورس و بلاک چین آینده اینترنت هستند.

او افزود:

ما مفتخریم که با کریستیانو همکاری کنیم تا به افراد بیشتری کمک کنیم که بلاک چین را درک کنند و نشان دهیم چگونه زیرساخت های Web3 را برای صنعت ورزش و سرگرمی ایجاد می کنیم.

توکن های NFD رونالدو

افتتاحیه مجموعه توکن های NFT کریستیانو رونالدو با هفت مجسمه متحرک در چهار سطح کمیابِ فوق العاده نادر (SSR) – فوق نادر (SR) – نادر (R) – نرمال (N) عرضه خواهد شد.

هر مجسمه NFT، رونالدو لحظه‌های نمادین زندگی‌اش را از دوچرخه‌ سواری حرفه‌ای تا دوران کودکی‌اش در پرتغال به تصویر می‌کشد.

رونالدو گفت:

برای من مهم بود که چیزی به یاد ماندنی و منحصر به فرد برای هوادارانم ایجاد کنیم، زیرا آنها بخش بزرگی از موفقیت من هستند.

مهاجم منچستریونایتد افزود:
با بایننس، توانستم چیزی بسازم که نه تنها شور و شوق بازی را جلب کند، بلکه به هواداران برای تمام سال‌های حمایت پاداش دهد.

ارزش توکن CR7 NFT

توکن غیر مثلی (CR7NFT) در بازار (Binance) به حراج گذاشته می شوند. حراج به مدت 24 ساعت باز خواهد بود‌ و NFT به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد.

قیمت های مناقصه از (10000) دلار برای SSR و (1700) دلار برای SR شروع می شود. (6600) NFT باقی‌مانده (600 R و 6000 N) در بایننس لانچ‌ پد ارائه می‌شوند که به قیمت 77 BUSD ارزش دارند.

برچسب:
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

نظرات