رفرال گیری چیست و راهای کسب درآمد از ارز های دیجیتال

کسب درآمد میلیونی با رفرال گیری / زیر مجموعه گیری ارز دیجیتال

دسته بندی : آموزش 15 آذر 1401

مقدمه

حرفه‌ای یا مبتدی فرقی نمی‌کند؛ اگر به بازارهای کریپتو علاقه داشته باشید.قطعا نمی‌توانید منکر آن شوید که کسب درآمد آن هم بدون سرمایه اولیه چه قدر شیرین و لذت بخش است. حال چه طور این درآمد را کسب کنیم! با این مقاله از ارز هشت همراه باشید.

کسب درآمد بدون سرمایه از بازار کریپتوکارنسی

یکی ازقدرتمند‌ترین راه‌های رشد و توسعه صرافی ها، تقسیم سود به دست آمده با کاربران است. مسئله‌ای که کسب درآمد از رفرال گیری را بین کاربران صرافی‌ها مطرح می‌کند.قابل توجه است که بخش عمده ای از کسب درآمد اینفلوئنسر‌های دنیای رمز ارز ها استفاده از کد یا لینک رفرال خود به دنبال کننده‌هایشان می‌باشد.

رفرال گیری چیست؟

رفرال یا زیر مجموعه گیری ابتکاری از صرافی های ارز دیجیتال است تا با کمک مشتریان، جامعه خود را بزرگتر کنند.
رِفرال (referral) در لغت به معنی ارجاع است؛ امابه معنی زیر مجموعه نیز به کار می‌رود. به زبان ساده در این فرایند، معامله‌گرها می‌توانند یک صرافی مورد نظر را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند و پس از جذب این افراد به صرافی، درصدی را به عنوان کمیسیون دریافت کنند. در واقع یک معامله دو سر سود است. هم برای کسی که شخصی را معرفی کرده هم برای صرافی ها!
قابل توجه است که بدانید بسیاری از معامله‌گران و علاقمندان به دنیای کریپتوکارنسی، صرفاً با معرفی و پیشنهاد صرافی‌ها به اطرافیان و دوستان خود، درآمد‌هایی باور نکردنی را کسب می‌کنند.

رفرال گیری در صرافی های ایرانی و خارجی

کسب درآمد از رفرال گیری در صرافی ها

بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال، امکان کسب درآمد مادام العمر را در اختیار کاربران خود قرار دادند. فقط کافیست برای درآمد بالاتر افراد بیشتری را به صرافی معرفی کنند. برای رفرال گیری ابتدا باید در صرافی مورد نظر ثبت نام کنید. سپس کد یا لینک رفرال که معرف شما در صرافی می‌باشد؛ را به منظور دریافت کمسیون به دوستان و آشنایان خود داده و از این راه کسب در آمد کنید.
در ادامه برخی از بهترین صرافی‌های ایرانی و خارجی که در حال حاضر می‌توانید از آن‌ها کسب درآمد داشته باشید، آشنا خواهید شد.

کسب درآمد از صرافی خارجی بایننس

یکی از صرافی هایی که امکان زیرمجموعه گیری را برای مشتریان خود فراهم کرده است. بایننس است. بایننس در حال حاضر معتبر و بزرگترین صرافی در جهان محسوب می شود که بیشترین حجم معاملات ارزهای دیجیتال را در روز دارد. این صرافی نیز برای کسب درآمد کاربران خود برنامه رفرال یا زیرمجموعه گیری را در نظر گرفته است.
برنامه رفرال بایننس به شما این امکان را می دهد که دوستان خود را دعوت کنید و تا 40 درصد کمیسیون دریافت کنید.

کسب درآمد از صرافی خارجی کوینکس

کوینکس یک صرافی ارز دیجیتال با کارمزد پایین و طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال می‌باشد. زیرمجموعه گیری در صرافی کوینکس دارای پنج سطح می‌باشد که از 15% تا 40٪ به کاربران خود کمسیون پرداخت می‌کند.

کسب درآمد از صرافی ارز‌های دیجیتال ارزهشت

یکی از بهترین ومحبوب ترین، صرافی‌های ارز های دیجیتالی ایران است. از مزیت‌های این صرافی می‌توان به امنیت بالا ، کارمزد پایین و تنوع ارز که دارای بیش از400 ارز دیجیتال محبوب در دنیا است؛ اشاره کرد.

 اما کسب درآمد رفرال از این صرافی:
  • درصد پاداشی که صرافی ارز هشت برای ارجاع دهنده در نظر می‌گیرد، معادل ۳۰٪ از کل کارمزد معاملاتی است که فرد دعوت شده در این صرافی انجام می‌دهد.
  • کمسیون بعد از هر معامله به کیف پول دعوت کننده اضافه خواهد شد.
  • کمسیون به صورت مادام العمر است.
  • نکته حائز اهمیت در این صرافی این است که شخص معرف می‌تواند میزان کمسیون خود را با شخص دعوت شده، تقسیم کند. فقط کافی است که در سایت به حساب کاربری خود مراجعه و از قسمت معرفی و کسب درآمد میزان درصد اهدایی را مشخص کنند.

کسب درآمد از صرافی نوبیتکس

  • شرایط معرفی و کسب درآمد صرافی نوبیتکس، در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده است.
  • هدیه‌ی رفرال پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف واریز می‌شود.
  • محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.

کسب درآمد از صرافی اوکی اکسچنج

یکی دیگر از صرافی های محبوب ایرانی صرافی اوکی اکسچنج است. این صرافی میزان سودی که برای معرفان خود در نظر گرفته؛ درحال حاضر 25% کارمزد تمام معاملات انجام شده می‌باشد.

جمع بندی

همان‌گونه که در این مقاله مشاهده نمودید به سادگی می توانید با استفاده از قابلیت رفرال‌گیری در صرافی های ارز دیجیتال درآمد کسب کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که بهترین صرافی هایی را که این گزینه را برای کاربران خود ایجاد کرده اند، پیدا کنید.
توجه داشته باشید که تنها به گزینه زیرمجموعه گیری اکتفا نکرده و تمام جنبه های صرافی مورد نظر خود را بررسی کنید. مواردی همچون پاداش های دیگر، هزینه های آنها، امنیت و قابل اعتماد بودن ؛ویژگی های دیگری هستند که در میزان درآمد شما از سرمایه گذاری در دنیای ارز دیجیتال تاثیر فراوانی دارند.

 

برچسب:
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نظرات